Shoutbox dla 1.1 oraz 1.1.2

Zaczęty przez ronin, 18 Grudzień 2006, 08:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ronin

Shoutbox dla wersji 1.1

DaMiaN86

Ja mam takie pytanie czy ta wersja jest zmodyfikowana i czyta Polskie znaki ?? Bo to ważne !
Serdecznie Zapraszam : Mój Fon Jest to Forum z Plikami do Pobrania do Telefonów Komórkowych : Motywy, Dzwonki, Gry Java :)

POZDRAWIAM

ronin

Cytat: DaMiaN86 w 18 Grudzień 2006, 14:00
Ja mam takie pytanie czy ta wersja jest zmodyfikowana i czyta Polskie znaki ?? Bo to ważne !

brakuje tylko spolszczenia :D reszta jest juz zrobiona

DaMiaN86

Spox :) Więc zabieram sie do roboty :D
Serdecznie Zapraszam : Mój Fon Jest to Forum z Plikami do Pobrania do Telefonów Komórkowych : Motywy, Dzwonki, Gry Java :)

POZDRAWIAM

DaMiaN86

#4
No już praca zakończona :) Zaraz wystawie
Serdecznie Zapraszam : Mój Fon Jest to Forum z Plikami do Pobrania do Telefonów Komórkowych : Motywy, Dzwonki, Gry Java :)

POZDRAWIAM

defc0n

DaMiaN86: zamiast nabijac bezsensownie posty, edytuj wczesniejszy (!)

seavolv

Przy SMF 1.1.1 podczas instalacji
Pakiet który próbujesz ściągnąć lub zainstalować jest uszkodzony lub niekompatybilny z tą wersją SMF.

ronin

Cytat: seavolv w 18 Grudzień 2006, 22:30
Przy SMF 1.1.1 podczas instalacji
Pakiet który próbujesz ściągnąć lub zainstalować jest uszkodzony lub niekompatybilny z tą wersją SMF.
no i ???
pisze ze ta wersja shoutboxa jest dla wersji 1.1 a nie 1.1.1

TBH

sciagnołem, otworzylem package.info, zamieniłem 1.1 na 1.1.1 i działa na SMF 1.1.1 :)

proszę, paczka w załączniku.


ps. Chyba moge tak, no nie ?:>

http://tbhthelolmaker.wordpress.com/kontakt/
Nigdy nie pokazuj, że krwawisz i zawsze miej plan ucieczki.
Q

ronin

Cytat: TBH w 18 Grudzień 2006, 22:42
ps. Chyba moge tak, no nie ?:>

pewnie ze mozesz :d

DaMiaN86

#10
Dodaje właśnie Nowy Shoutbox do wersji 1.1.1 ze spolszczeniem mam nadzieję że się przyda :)

Życze udanej instalacji :) Ja u siebie przetestowałem i wszystko oki :) Bez blendów poszło :D
Serdecznie Zapraszam : Mój Fon Jest to Forum z Plikami do Pobrania do Telefonów Komórkowych : Motywy, Dzwonki, Gry Java :)

POZDRAWIAM

blizzard30

Zainstalowałem shout boxa na stylu domyślnym jest ok ale co zrobić żeby się wyświetlił na innym stylu?
a mianowicie:
http://themes.simplemachines.org/index.php?lemma=114

P.S.
Zainstalowałem wersję  v1.20 od DaMiaN86

ronin

Cytat: blizzard30 w 23 Grudzień 2006, 11:32
Zainstalowałem shout boxa na stylu domyślnym jest ok ale co zrobić żeby się wyświetlił na innym stylu?
a mianowicie:
http://themes.simplemachines.org/index.php?lemma=114

otworz plik Themes\alienation11final\BoardIndex.template.

znajdz
/* Each category in categories is made up of:
id, href, link, name, is_collapsed (is it collapsed?), can_collapse (is it okay if it is?),
new (is it new?), collapse_href (href to collapse/expand), collapse_image (up/down iamge),
and boards. (see below.) */


dodaj przed
// display shoutbox
  if (function_exists('sbox')) sbox();


rmyjak

Zainstalowałem sbox_v1.20_PL.zip, niestety nie można wysłać żadnej wiadomości. Po wpisaniu i wysłaniu nie pojawia się w oknie wiadomości. To samo z uśmieszkami.

ronin

Cytat: rmyjak w 23 Grudzień 2006, 22:10
Zainstalowałem sbox_v1.20_PL.zip, niestety nie można wysłać żadnej wiadomości. Po wpisaniu i wysłaniu nie pojawia się w oknie wiadomości. To samo z uśmieszkami.
hmm jaka wersja forum i czy pojawia sie konkretnie jakis blad czy nic sie nie pojawia