Lista polecanych i nie polecanych hostingów do SMF

Zaczęty przez pretor, 17 Maj 2012, 20:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Adrian

W przypadku zwiększonego ruchu na forum może być strona sprawniej ładowana, w przypadku średnich i małych stron raczej nie oczekiwałbym widocznych efektów. Podejrzewam, że większość stron nie zauważy różnicy oprócz tej na fakturze.
Plusem są nowe zabezpieczenia serwerów.

W sprawie HTML w wiadomościach - od czasu wydania stabilnej wersji SMF 2.0 tagi HTML ze względów bezpieczeństwa są dostępne tylko dla administratorów (istnieje ryzyko umieszczenia złośliwego kodu na stronie).
the simplest solution is most likely the right one

pretor

Cytat: Adrian w  6 Sierpień 2020, 22:19
W przypadku zwiększonego ruchu na forum może być strona sprawniej ładowana, w przypadku średnich i małych stron raczej nie oczekiwałbym widocznych efektów. Podejrzewam, że większość stron nie zauważy różnicy oprócz tej na fakturze.
Nie wiem do czego porównać ruch na moim forum ale dzisiaj na czacie z konsultantem Atthost, napisał mi że ruch u mnie jest umiarkowanie duży i od czasu założenia u nich konta, parę razy w miesiącu zdarzają się sytuacje kiedy ilość procesów PHP gwałtownie wzrasta i spowalnia mi stronę. Czy to prawda, tego nie wiem.

Cytat: Adrian w  6 Sierpień 2020, 22:19
Plusem są nowe zabezpieczenia serwerów.
Dlatego też, zdecydowałem się jednak przejść na nowy pakiet "Plus".

Cytat: Adrian w  6 Sierpień 2020, 22:19
W sprawie HTML w wiadomościach - od czasu wydania stabilnej wersji SMF 2.0 tagi HTML ze względów bezpieczeństwa są dostępne tylko dla administratorów (istnieje ryzyko umieszczenia złośliwego kodu na stronie).
Miałem u siebie już taki atak i od tego czasu osoba ktora dostala bana codziennie generuje mi masę błędów próbując się zalogować na forum.

W sumie to masz rację, zablokuję tagi dla innych i sprawdzę też czy mogą używać HTML-a.
Pomoc jest efektywniejsza, jeśli dajemy komuś wędkę a nie od razu rybę...

oko-kamery

Cześć
Poszukuję hostingu dla forum smf.

Zależy mi na bezproblemowym hostingu, dlatego zwracam się do was z prośbą o podanie użytkowanych przez was hostingów, które są przyjazne forum smf. 
Szczególnie zależy mi na tym, aby można było bezproblemowo wysyłać przez administratora forum emaile do użytkowników forum, oraz aby serwis smf wysyłał emaile potwierdzające dokonanie rejestracji do użytkowników, a także emaile przypominające zapomniane hasła.

Zdarza się, że często administratorzy oferowanych hostingów, wprowadzają dodatkowe blokady, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie forów opartych na smf. Stąd moja prośba o podanie przez aktualnych użytkowników forów smf, tutaj adresów hostingów, które są przyjazne dla oprogramowania smf i których administratorzy także są przyjaźnie nastawieni do użystkowników oprogramowania smf.


cieplutki

długo byłem na https://cyberfolks.pl/ ale cena hostingu mnie powaliła - jeżeli kasa nie jest problemem to spoko hosting
aktualnie korzystam z usług https://atthost.pl/ i też jestem mega zadowolony plusy:
przystępna cena oraz darmowy certyfikat ssl jeżeli ma to dla Ciebie znaczenie.

pretor

Od dawien dawna, jest na forum specjalny temat o polecanych i odradzanych hostingach dla SMF - chyba nawet sam go kiedyś zakładałem  ::)

Wystarczy poszukać  ;)
Pomoc jest efektywniejsza, jeśli dajemy komuś wędkę a nie od razu rybę...

pretor

Pomoc jest efektywniejsza, jeśli dajemy komuś wędkę a nie od razu rybę...

CrimeS