Darmowy hosting

• 24 Odpowiedzi
  • 14960 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Stanley

• 2152
  • 81
  • Specjalista od niczego.
  • Domyślny styl: Własny
  • Wersja SMF: 2.0.15
Odp: Darmowy hosting
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Wrzesień 2012, 14:16 »
Macie napisane Peer-to-Peer a to co widzi Polska Wiki http://pl.wikipedia.org/wiki/Peer-to-peer  A w tym siedzę Od 12 lat więc wiem co oznacza to słowo ;) a złośliwy nie jestem,zapytałem tylko... ;)

1-wszy Problem z SMF - Nie zmienia Języka po przez Panel Administracyjny.
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2012, 14:24 wysłana przez P2P »
Moje fora: pesnext.pl

Specjalista od niczego.

Pomogłem?, - Klinkij [Pomógł]

*

Offline Adrian

• 5523
  • 723
  • Smile, tomorrow will be worse...
    • Adrek.pl
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Wrzesień 2012, 14:38 »
Z ciekawości, gdzie jest podane to P2P na stronie hostingu (całe wyrażenie a nie tylko słowo 'peer') ?

Co do samej usług, mam nadzieję, że wypali wszystko bo zapowiada się ciekawie. Jedyne zastrzeżenie mam do formularza rejestracji, większość darmowych serwerów nie wymaga danych takich jak imię czy nazwisko. Dla niektórych może to być małym odstraszaczem (lub będą wpisywać imię i nazwisko typu "sdjkfhsduoifhd" :) )

« Odpowiedź #17 dnia: 13 Wrzesień 2012, 14:43 »
Peer-2-peer dosłownie tłumaczy się jako równy-dla-równego, czyli w wolnym tłumaczeniu użytkownik użytkownikowi. Jeżeli chcesz to zawęzić do systemu wymiany plików p2p, to już Twoja sprawa. My traktujemy to ogólnie, czyli pomoc użytkownikom przez innych użytkowników.

Co do zmiany języka, jako doświadczony użytkownik SMF powinieneś wiedzieć, że należy zmienić CHMODy pliku settings.php przed zmianą języka. Jeżeli nie jesteś sobie w stanie z tym poradzić, zapraszamy na forum lub proszę napisać ticket - na pewno pomożemy :)

Widzę, że jednak silisz się na złośliwość. Nie zamierzam więc kontynuować tej dyskusji. W razie dalszych problemów zapraszam na strony pomocy. Przedstawiłem swoją ofertę i jeśli ktoś jest zainteresowany solidnym darmowym hostingiem bez reklam, to zapraszamy :)

FWL.PL - Darmowy Hosting

-----

phantom, dzięki za miłe słowa. Również liczymy na rozwój serwisu. Pomoc peer-2-peer pojawia się w jednym ze slajdów na stronie głównej.
Dane osobowe nie są nigdzie weryfikowane. Jeżeli użytkownik nie chce podawać prawdziwych danych, to go do tego nie zmuszamy. Jednak w przypadku np. utracenia danych logowania nie udostępnimy nowego hasła użytkownikowi, który nie będzie w stanie się wylegitymować.

*

Offline Stanley

• 2152
  • 81
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Wrzesień 2012, 14:48 »
Tutaj : http://fwl.pl/ przesuń obrazek klikając LPM przeciągając myszką w bok zresztą:

http://i.imgur.com/j68uC.png
Darmowy hosting

Co to podawania nigdy nie podaję prawdziwego Nazwiska ;) a co do tych wymienionych usług to faktycznie robi ono wrażenie co do samego działania SMF na razie nie mam żadnych zastrzeżeń prócz kilku małych problemów czyli: nie można zmienić Języka poprzez Panel Administracyjny (-) ,Instalacja Stylów przebiega poprawnie(+),Instalacja Modów(jak na razie 2-wie) bez żadnych problemów,do czego można się bardziej przyczepić to do tego że SMF troszkę muli,a jeżeli faktycznie jest Unlimited to co piszą to raczej nie powinno mulić ja teraz korzystam z Chmurki.pl mam kilkanaście modyfikacji kilka Styli no i Strona o wiele lepiej chodzi ;)Będę nadal testował ich darmowy Hosting i wypowiem się w następnych Topicach.Bo wszystko wychodzi w praniu... ;)

Edit Chmod jest ;) ,po za tym powinniście przyjmować krytykę jak i dobre recenzje,a krytyka jest tutaj wskazana,bo to wam da lub nie lepszą motywację do tworzenia czegoś co może być wspaniałe,Nie robię tego na złość tylko to co widzę i jak ja to odczuwam ;) Jeżeli nie będziecie przyjmować krytyki z godnością to będzie brak Profesionalizmu z waszej strony.

« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2012, 14:55 wysłana przez P2P »

Specjalista od niczego.

« Odpowiedź #19 dnia: 13 Wrzesień 2012, 15:03 »
Szczerze mówiąc, to od kilku lat związany jestem ze skryptem IP.Board, a oni używają właśnie tego sformułowania i zapisało mi się ono w pamięci. Nie widzę w nim nic złego, więc również zamierzam go używać :)

http://i.imgur.com/5c07u.png
Darmowy hosting

Krytyka jest oczywiście bardzo mile widziana, wprowadzamy poprawki zgłaszane nam przez użytkowników zarówno tutaj, jak i na innych forach. Jednak zacietrzewienie się, że p2p można używać jedynie to systemów wymiany plików ciężko nazwać krytyką. Wspomniałeś o tym, my się z Tobą nie zgodziliśmy i na tym powinna się dyskusja o p2p zakończyć.

Dzięki za wszystkie miłe i niemiłe słowa! :)
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2012, 15:06 wysłana przez Amfidiusz »

*

Offline Adrian

• 5523
  • 723
    • Adrek.pl
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Wrzesień 2012, 15:05 »
Szczerze mówiąc, to od kilku lat związany jestem ze skryptem IP.Board
Wiedziałem, że nick kojarzę z jakiegoś forum.. :)

*

Offline Stanley

• 2152
  • 81
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Wrzesień 2012, 15:11 »
Ja tylko napisałem jak widzi dużo ludzi słowo Peer-to-Peer ty skojarzyłeś z supportem czy tam czy sobie uważasz a ja z siecią ;) tyle.. ;)

Specjalista od niczego.

*

Offline Adrian

• 5523
  • 723
    • Adrek.pl
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Wrzesień 2012, 15:18 »
No i żeby było jasne, jeśli macie pytania dot. hostingu, można śmiało pisać, jeśli jednak już korzystacie z tego serwera i napotkacie na problemy, proszę o skorzystanie z forum tego hostingu lub z innego systemu pomocy jaki jest dostępny w panelu.

« Odpowiedź #23 dnia: 13 Wrzesień 2012, 15:31 »
Dziękuję, o to mi właśnie chodziło :)

Jako że na co dzień jestem związany z IPB, to na te forum zaglądam sporadycznie. Wszelkie pytania dotyczące hostingu można wysyłać również poprzez formularz kontaktowy - na wszystkie z przyjemnością odpowiem!

Pozdrawiam i zapraszam,
FWL.PL - Darmowy Hosting

*

Offline Dekker

• 37
  • 1
  • Wersja SMF: 2.0.3
« Odpowiedź #24 dnia: 2 Luty 2013, 18:44 »
Witam dziś chciałbym Wam przedstawić bardzo atrakcyjną i co najważniejsze darmową ofertę hostingową. www.Sanfre.eu powstało w maju 2012 roku, niedawno ruszyło z wersją 2.0.

Nie znajdziesz tutaj żadnych dodatkowych opłat za prowadzenie konta, dodatkowy transfer ani za dodatkową pojemność.
Utrzymywanie stron www w Sanfre.eu to sama przyjemność i prostota użytkowania!

Ponadto SanFree zapewnia:
- Brak opłat
- Brak reklam
- Uptime 99,5%
- Darmowe subdomeny
- Konta e-mail

Nowa wersja Sanfre.eu jeszcze bardziej dopasowuje się do swoich użytkowników! Zaczynamy oferować większą liczbę serwerów tak aby każdy coś znalazł dla siebie!

Kliknij tutaj by przejść na >> SanFre.eu <<