Temat rozwiązany/nierozwiązany

Zaczęty przez Nolt, 19 Październik 2010, 23:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nolt

Witam,

Proszę wszystkich użytkowników którzy zaczynają temat o określanie czy temat z pytaniem/prośbą itd został rozwiązany czy nie za pomocą przycisku Temat rozwiązany lub Temat nierozwiązany. Pomoże nam to w zgrabny sposób uporządkować tematy które zostały rozwiązane lub nie oraz w przyszłości pomóc nowym użytkownikom.

Pozdrawiam.
www.wizzi.pl
Moje style dla SMF 2

SMF.PL FAQ
nie odpowiadam na żadne PW, więc ich nie wysyłajcie chyba że zostaniecie o to poproszeni

Nolt

Modyfikacja została dodana ponownie, proszę o używanie jej.
www.wizzi.pl
Moje style dla SMF 2

SMF.PL FAQ
nie odpowiadam na żadne PW, więc ich nie wysyłajcie chyba że zostaniecie o to poproszeni