Płatny hosting

Zaczęty przez notet67, 11 Styczeń 2010, 19:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Głosuj na najlepszy hosting

www.linuxpl.com
3 (21.4%)
www.hekko.pl
2 (14.3%)
www.netmark.pl
0 (0%)
www.unixstorm.org
0 (0%)
www.fc.pl
0 (0%)
www.home.pl
0 (0%)
www.ionic.pl
2 (14.3%)
www.laohost.pl
0 (0%)
www.webd.pl
1 (7.1%)
www.webh.pl
0 (0%)
www.castpol.pl
0 (0%)
www.jupe.pl
1 (7.1%)
www.lh.pl
0 (0%)
www.progreso.pl
0 (0%)
www.dhosting.pl
0 (0%)
www.zenbox.pl
1 (7.1%)
www.atthost.pl
4 (28.6%)

Głosów w sumie: 14

pretor

Ja korzystam z darmowego certyfikatu, który daje zielona kłódkę ;)
Pomoc jest efektywniejsza, jeśli dajemy komuś wędkę a nie od razu rybę...

CrimeS

Tak, let's encrypt to normalny certyfikat CV z zieloną kłódką.

js

Dzięki za info. Korzystaliście z tego poradniku podczas przenoszenia forum na nowy serwer?

https://www.smf.pl/index.php/topic,8280.0.html

Zawsze dobrze jest wzorować się poradnikiem, żeby czegoś nie pominąć. :)

pretor

#78
Właśnie dostałem info o nowej taryfie w cenniku domen na linuxpl: https://linuxpl.com/cennik-domen/

Ktoś z H88 po przejęciu Linuxpl.com, chyba usilnie dąży do "wytrzebienia" swoich klientów.
Teraz nie mam już złudzeń, że dobrze zrobiłem uciekając od nich do nowego hostingu.
Dzisiaj jeszcze udało mi się przydłużyć domenę na rok w starej cenie i z 10% rabatem, ale już wiem że obydwie domeny przeniosę też do atthost.pl. 

Jako ciekawostkę, zamieszczam wniosek jaki należy teraz złożyć aby przenieść domenę do innego hostingu.
Pomoc jest efektywniejsza, jeśli dajemy komuś wędkę a nie od razu rybę...

Nolt

Hmm nie wiem skąd taki zachwyt cenowy atthost jeżeli chodzi o domeny, skoro ich ceny w porównaniu do OVH są bardzo dalekie od niskich ani konkurencyjnych.

.pl atthost 71,99 zł ; ovh 49,99zł (ceny brutto)
www.wizzi.pl
Moje style dla SMF 2

SMF.PL FAQ
nie odpowiadam na żadne PW, więc ich nie wysyłajcie chyba że zostaniecie o to poproszeni

CrimeS

#80
Dokładnie, ostatnio porównywałem bo przysługuje mi jedna za darmo i cenowo przedłużanie wychodzi słabo. Nawet jej nie rejestrowałem.

Nolt

Rozumiem, że większość osób łapie się na promocję domena za free czy za symboliczną 1zł za pierwszy okres. W przypadku domen powinniście sprawdzać pełny cennik i zwrócić szczególną uwagę na cenę przedłużenia aniżeli kupna domeny. Osobiście wolę zapłacić na dzień dobry więcej w promocji np. 10zł zamiast 1zł, ale jestem pewny, że cena przy przedłużeniu będzie niższa; nie zawracam sobie głowy przenoszeniem domeny. (chyba ze kupujecie domenę na rok i zapominacie o niej... ale to już inna para kaloszy)
www.wizzi.pl
Moje style dla SMF 2

SMF.PL FAQ
nie odpowiadam na żadne PW, więc ich nie wysyłajcie chyba że zostaniecie o to poproszeni

CrimeS

Napisałem w niedzielę do atthost w sprawie problemu z zadaniem Cron, jakie było moje zdziwienie po otrzymaniu odpowiedzi po 3 minutach  ???

pretor

Miałem w niedzielę podobnie: obydwie domeny fiksowały przez godzinę i po zgłoszeniu odpowiedź natychmiastowa - najważniejsze że poważna z opisem przyczyny awarii a nie ściema że nic się nie dzieje  ;)
Pomoc jest efektywniejsza, jeśli dajemy komuś wędkę a nie od razu rybę...

CrimeS

Moja odpowiedź też była prosto w punkt, problem rozwiązany w 3 minuty. Osobiście mogę polecić!  :D

js

Również polecam hosting atthost.pl. Szybka pomoc i profesionalna obsługa. :)