Problem z wysyłaniem maili (rejestracja i wiadomości)

Zaczęty przez wywalcz, 18 Grudzień 2008, 20:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Adrian

a to przepraszam, wcześniej nie załadowało mi załączników z twojej wiadomości :-[
the simplest solution is most likely the right one

napompowany

I co teraz, bo gdzieś czytałem że oprócz forum trzeba też sprawdzić jakieś pliki na Serwerze czy tam też jest ten mejl i te ustawienia, ale nie pamietam jakie to były pliki ??

Jak mam ustawić tego mejla kurde bo to denerwujące jest

napompowany

To co nikt mi nie odpowie jak skonfigurpować mejla ??

cieplutki

Temat trochę stary ale potrzebuję pomocy z kolejkowaniem maili.
Moje aktualne ustawienie:



Mod do automatycznego wysyłania maili dla dawno nieobecnych użytkowników bardzo chce by była włączona kolejka do wysyłania maili.
Pytanie czy można to kolejkowanie olać i nie włączać. Generalnie forum wyrabia - czasem wysyłam maila do moich 1200 userów info o jakimś poście i wszystko idzie.

Jakie macie doświadczenie z tym kolejkowaniem.

Adrian

Ja mam w tych ustawieniach odpowiednio 10 i 5.

Cytat: cieplutki w 13 Wrzesień 2012, 21:14
Pytanie czy można to kolejkowanie olać i nie włączać.
Można, ale:
Cytat: cieplutki w 13 Wrzesień 2012, 21:14
Mod do automatycznego wysyłania maili (...) bardzo chce by była włączona kolejka do wysyłania maili.

Więc jeśli kolejki nie włączysz to mod zwyczajnie moze nie działać.
the simplest solution is most likely the right one

cieplutki

Ok, przekonam się jak zobaczę loga z 2 rano  ;D . Dzięki za odpowiedź i pomógł leci

karolaa1115

Cytat: cieplutki w 13 Wrzesień 2012, 21:14
Temat trochę stary ale potrzebuję pomocy z kolejkowaniem maili.
Moje aktualne ustawienie:



Mod do automatycznego wysyłania maili dla dawno nieobecnych użytkowników bardzo chce by była włączona kolejka do wysyłania maili.
Pytanie czy można to kolejkowanie olać i nie włączać. Generalnie forum wyrabia - czasem wysyłam maila do moich 1200 userów info o jakimś poście i wszystko idzie.

Jakie macie doświadczenie z tym kolejkowaniem.


odświeże bo obecnie mam ten sam problem
Podpis usunięty

zlotowinfo

utworzyłem konto na prokonto.pl
login: forum@tibiawt.pl
haslo
smtp: prokonto.pl
port: 25 probowalem tez sugerowany tam: 587

nie wysyła maili, sprawdzałem na przypomnieniu hasla
zasms.pl tibia, cabal, diablo, guildwars2 i inne za sms
tibiawt.oga.pl tibia world trade

Odyseusz

Temat tak stary, mam najnowsze forum 2.1.3 mamy prawie 10 lat od ostatniej wiadomości i nadal jest problem z mailami :O Czy to jakieś żarty?

oko-kamery

Ja także mam z tym problem. Problem dotyczy braku otrzymywania emaili przypominających hasło oraz emaili powiadamiających o rejestracji. Kiedyś przychodziły, teraz już nie.
I nie mam pojęcia jak to zmienić.

cieplutki

A co się zmieniło od tego czasu gdy przestało działać?