Forum akwarystyczne - nieco zmieniony template babylon

Zaczęty przez malcolm_x, 24 Czerwiec 2008, 09:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malcolm_x

http://www.akwarium.net.pl/forum/

Forum to już istnieje dość długo, teraz jest ok. 120 tys postów (spooro śmieci jest regularnie usuwanych).
Kiedyś było na phpbb - fuj ! Po zmianie na SMF chodzi znacznie lepiej.
Często jest ponad 100 userów jednocześnie.

Czekam niecierpliwie na finalną wersję 2.0.

Anette

to....Ostatnie wiadomości  fatalnie sie wyświetla.:P

malcolm_x

No fakt, na tym forum wygląda ładniej, tylko teraz nie mam czasu szukać gdzie to zmienić...

mcfuck

Ostatnie wiadomości do 5 bym ograniczył, żadnego loga etc :/,  i jakoś tak szaro i ponuro, a myślałem że chodzi o to właśnie żeby rybki były kolorowe.