ovh.org

• 4 Odpowiedzi
  • 2602 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sowa2525

ovh.org
« dnia: 17 Kwiecień 2007, 17:03 »
Witam mam taki problem, nie dawno dowiedziałem się o skrypcje takim jak SMF. Myślałem napoczątku, że to jakaś kupa, np. jak punbb(mi się wogóle nie podoba). Do więc wpisałem w google ten skrót i jako pierwsze co znalazłem to tą strone. OK koniec już tych histori  ;D. Więc teraz chce se założyć forum SMF o tematyce ogólnej i chciałem aby hostowało mi ovh.org. Tylko jeśli tworze indyfikator klijenta to później się loguje i tworze domene. Następnie coś tam pisze, że musze podać numer telefonu w celu Sprawdzenia Poprawności danych. Więc się ciągle z tego wycofuje. Fakt, że hosting jestdarmowy, ale jak nigdy, ale to nigdy nie podaje prawdziwych danych. Chyba, że przy kontach E-mail lub na płatnych hostingach jeśli jest taka potrzeba. i coteraz mam zrobić jeśli się uparłem na ten ovh.org . Pisałem to kilku osób które mają już założone strony na ovh.org i oni mi powiedzieli, że nikt wcale nie dzwoni. No, ale cóż jedni mówią, że nikt nie dzwoni, a inni, że ktoś jednak dzwoni. Komu wierzyć?

Co zrobić???????????????????????????

*

Offline romus

• 34
  • 4
Odp: ovh.org
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Kwiecień 2007, 17:25 »
Automat dzwoni! Nie pamiętam już po co  ;)

Sowa2525

« Odpowiedź #2 dnia: 17 Kwiecień 2007, 17:30 »
Automat tak?
Czyli tam mówi np. W celu potwierdzenia twoich danych naciśnij 1 :)
Tak?

romus Możesz napisać do mnie na GG: 7569422 ??
I mi to wszystko wytłumaczyć?

*

Offline romus

• 34
  • 4
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Kwiecień 2007, 17:54 »
Sowa nie pamiętam już dosyć dawno się rejestrowałem. Telefon podajesz (komórkę) i więcej już nie dzwonią. Jakie dane osobowe podasz to Twoja sprawa, nikt tego nie sprawdzi. To jest tylko free hosting ze swoimi wadami i zaletami jak się im tematyka strony nie spodoba to zawsze mogą usunąć konto. Zdaje się, że audyty przeprowadzają po roku  :-\. Na lekkie tematy polecam, żeby się wdrożyć. Jeżeli myślisz o czymś poważniejszym to zawsze masz "1000GP za darmo"  ;)

Sowa2525

« Odpowiedź #4 dnia: 17 Kwiecień 2007, 18:05 »
Aha. THX za odpowiedź, ale właśnie przed chwilką już sobie zarejestrowałem w strachu  :P
Ale nie było przedczym mieć strachu. Zadzwonił automat i prosił o podanie kodu, za 1 razem mówił, że źle podałem. Za to za 2 razem już wszystko było dobrze.

Jeżeli myślisz o czymś poważniejszym to zawsze masz "1000GP za darmo
Jeśli o to to o czym mówisz, bo jestem zaciekawiony  :o .

??

@EDIT          18:13

Witam, teraz znowu nie moge sobie poradzić. Otóż aktywowałem tym kodem. I teraz jakie są passy do FTP itp.
Jak wchodze na moją strone (www.forum15.ovh.org) to pisze "Nie znaleziono Obiektu" Co jest?
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2007, 18:17 wysłana przez Sowa2525 »