Zmiana stylu nie działa ustawienie

Zaczęty przez bohhmec, 6 Marzec 2022, 07:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bohhmec

Witam
Otóż po instalacji forum i zmianie stylu
na np Peacock ,PintabsV2 lub innego z wersji 2.1
nic nie moge ustawić,nie działa wylączenie okienka popup jak na screenie
Dopiero gdy uda mi sie wejść w ustawienia profilu i zmiana stylu na systemowy domyślny
wszystko wraca do normy.Po ustawieniu ponownie innego stylu i zalogowaniu sie jako uzytkownik jest to samo

Uzywam przegladarek firefox,edge i chrome i problem jest na wszystkich.

bohhmec

OK Nieaktualne,wywaliłem to forum.Przechodze na Mybb
Pozdrawiam

Adrian

Cóż, szybko poszło :)

Na przyszłość - błąd ten pojawia się w przypadku korzystania ze stylu dla wersji RC4. Trzeba instalować style kompatybilne z wersją stabilną i nie będzie problemu.
the simplest solution is most likely the right one