Biała strona po aktualizacji do 2.0.17

• 3 Odpowiedzi
  • 82 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bod22

• 25
  • 0
Biała strona po aktualizacji do 2.0.17
« dnia: 11 Styczeń 2020, 10:40 »
Zaktualizowałem stronę do wersji 2.0.16 i potem 2.0.17. Wszystko wydawało się, że przeszło bez najmniejszych problemów. Zaktualizowałem również mody i niby wszystko działa, ale jak jestem wylogowany to mam białą stronę po wejściu na forum i tak wszyscy użytkownicy.

Używam PHP 7.1 (zmieniłem z 7.2 z powrotem, bo myślałem, że to tego wina, ale jednak nie).
W logach forum nie mam błędów.
W logach serwera mam coś takiego, choć nie wiem czy to ma związek:
mod_fcgid: error reading data from FastCGI server, referer
End of script output before headers: index.php, referer
Co robić? Odinstalowywać te aktualizacje? Nie wysypią mi się wtedy modyfikacje?
Z hostingu dostałem info, że po ich stronie wygląda to ok, więc pewnie to jakiś błąd logiczny. Tyle wiem.
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2020, 11:04 wysłana przez bod22 »

*

Offline Adrian

• 5567
  • 727
  • Smile, tomorrow will be worse...
    • Adrek.pl
  • Wersja SMF: 2.0.17
Odp: Biała strona po aktualizacji do 2.0.17
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2020, 11:23 »
Jeżeli błąd pojawił się dopiero po aktualizacji 2.0.16>2.0.17 to wrzuć spakowane do ZIP pliki swojego forum w załączniku:

./index.php
./Sources/News.php
./SSI.php
./Sources/Load.php
./Sources/Subs-Package.php

Możesz podać link do forum?
Używany styl?
the simplest solution is most likely the right one

*

Offline bod22

• 25
  • 0
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Styczeń 2020, 11:50 »
Jasne, już wrzucam.
Adres forum: https://strefapsx.pl/forum/ i widać biały ekran, a jak dodam /login/ mogę się zalogować i wszystko działa.
Motyw to przerobiony trochę: https://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=2917
Widzę na simplemachines że nie tylko ja mam problem z "blank" czy tam "white page", więc może to jakiś szerszy problem, a nie tylko mój.
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2020, 12:00 wysłana przez bod22 »

*

Offline bod22

• 25
  • 0
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2020, 09:41 »
Nie będzie to jakiś problem z tym modułem GDPR co dodali? Na simplemachines znalazłem w podobnym wątku znowu coś takiego:
"if it is caused by the modSettings cache file, it is a known issue and our dev team is working on a fix for it. it just might take some time."
Dobrze, że pracują, ale nie wiem kiedy to ogarną, a forum jak witało użytkowników białą stroną, tak wita, a nie do każdego trafię, że muszą poprzez dodanie login do adresu się logować.

Myślicie, że jak odinstaluję te aktualizacje do 2.0.15 to wszystko wróci do normy i nic się nie wysypie?
Ok, odinstalowałem 2.0.17 i wszystko działa, więc to kwestia tego ostatniego update'u.
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń 2020, 09:50 wysłana przez bod22 »