[Szukam] Profesjonalny skrypt - giełda-ogłoszenia

• 9 Odpowiedzi
  • 645 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline pretor

• 1608
  • 75
  • Wersja SMF: 2.0.15
[Szukam] Profesjonalny skrypt - giełda-ogłoszenia
« dnia: 25 Luty 2019, 16:49 »
Witam.
Szukam profesjonalnego skryptu giełda ogłoszeniowa, bez licytacji - typowe ogłoszenia ale zintegrowane w pełni z forum SMF.

Wiem od forumowego kolegi, że jest taki skrypt dostępny i płatny, ale nie mam żadnej fizycznej możliwości aby sprawdzić czy skrypt spełni w 100% moje oczekiwania.
https://www.smfhacks.com/demos/index.php?action=classifieds

Mam wzorzec takiego skryptu, dostępnego na stronie ford.clubpolska.org i szukam osoby która napisała by dla mnie coś takiego i z taką samą funkcjonalności jak ten z forda. Oczywiście nie za darmo, chcę mieć profesjonalne narzędzie i wiem że to nie jest robota na godzinę czy dwie.

*

Offline pretor

• 1608
  • 75
Odp: [Szukam] Profesjonalny skrypt - giełda-ogłoszenia
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Marzec 2019, 13:39 »
Panowie, dopisze czego oczekuję od tego skryptu i może ktoś pomoże w rozszyfrowaniu możliwości i ograniczeń w tym dostępnym na https://www.smfhacks.com/smf-classifieds.php

Features:
- Categories and Subcategory's (Unlimited levels) for listings
- Listings and auctions. Listings have a set price while an auction can have many bids and no set price limit.
- Listings/Auctions can either be free or can be paid. This is a category level option
- Auctions can have a minimum price set, starting price, and buy it now
- Bids can be made public or private
- Handles multiple pages of listings
- Integrates with the SMF Trader modification for seller/buyer feedback
- Paid listings and upgrades support using PayPal. PayPal allows you to accept echecks and major credit cards
- Listing owner can accept or reject any bids made on their listing
- Buyer's receive a pm when they have bid outbid on a listing, bid has been rejected, or the bid has been accepted
- Upgrades for listings such as featured listing, extend the listing closing date, and add additional picture space
- Category listing options for listing approval, whether a category can contain auctions, private bids, maximum images in a category, how many days a listing can run, if comments can be placed on a listing
- Upgrades are set on a category level which allows control over the upgrades on specific categories
- Custom fields are supported on a category level
- Custom fields can be made optional, required, have a default value, and be sorted in order you wish to have them displayed
- Picture support for listings. User's can upload pictures for their listing
- Settings to control what is displayed on the listing and the category listings page
- Transaction listing page for paid listings and upgrades. Can now download and search the transactions page
- Listing Comment System, Comment approval listing, Editing own comments.
- Permissions for viewing the classifieds, bidding on the listing, add a listing, add comments, edit comments, auto approve comments, and admin classifieds control.

Czego potrzebuję w skrypcie Giełda:
- osobnej strony z adresem mojej domeny:  adres domeny/giełda,
- dowolnej interpretacji wyglądu: moduły giełdy w rożnych miejscach na stronie (https://gielda.fordclubpolska.org),
- wymuszenia na ogłoszeniodawcy pełnego opisu: tematu, wyposażenia, ogólnego opisu (https://vw-clubpolska.pl/index.php?action=contact)
- kontroli nad ilością i wielkością wrzucanych zdjęć,
- akceptacji ogłoszeń,
- osobnego logowania się do giełdy na konto z formularzem dodatkowych informacji o sposobie kontaktu ogłoszeniodawcy (https://gielda.fordclubpolska.org/konto.php),
- wyszukiwarki: modelu, rocznika, województwa, miasta
- ustawienia czasu trwania ogłoszenia
- przed dodaniem ogłoszenia: akceptacja regulaminu
- dodawanie ogłoszeń w paru etapach: wybór kategorii, auto, opis (brak wypełnienia jednego z punktów, brak akceptacji ogłoszenia i powrót do nie wypisanej pozycji),
- możliwość edycji ogłoszeń przez ogłoszeniodawcę,

Nie wiem czy ten SMF Classifieds ma takie możliwości ale chętnie zapłacę za napisanie takiego dla mnie ;)

*

Offline pretor

• 1608
  • 75
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Lipiec 2019, 09:35 »
Czy jest tutaj jakaś dobra pomocna "dusza", która pomoże mi przetłumaczyć wszystkie dostępne opcje w tym skrypcie na zrozumiały dla mnie język polski ?
Chciałbym kupić tego moda ale nie wiem czego mogę się po nim spodziewać i jakie ma możliwości konfiguracji.

Tłumaczenie poprzez translator Google, niestety nie do końca daje rade ???

*

Offline Adrian

• 5523
  • 723
  • Smile, tomorrow will be worse...
    • Adrek.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Lipiec 2019, 21:42 »
Mogę ogarnąć tłumaczenie

*

Offline pretor

• 1608
  • 75
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Lipiec 2019, 13:06 »
@Adrian, mi nie chodzi o tłumaczenie moda, bo to mogę zrobić sam, jak go już kupię  ;)
Chodzi mi o dokładną wiedzę, co ten mod potrafi i jakie są jego możliwości.
Wyżej wkleiłem to co jest podane na stronie modyfikacji i wypisałem, to czego oczekuję od tej modyfikacji.
Prosiłbym o przetłumaczenie tego co wkleiłem i skonfrontowanie możliwości moda z moimi oczekiwaniami.

Jeżeli kupię tego moda, to udostępnię na forum pliki "languages" i jeżeli będziesz chętny, to zapraszam do wspólnego tłumaczenia ;)

*

Offline Stanley

• 2152
  • 81
  • Specjalista od niczego.
  • Domyślny styl: Własny
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Lipiec 2019, 21:00 »
Pobierz sobie osclass ja właśnie niedawno stawiałem na tym ogłoszenia, jest super!
Moje fora: pesnext.pl

Specjalista od niczego.

Pomogłem?, - Klinkij [Pomógł]

*

Offline pretor

• 1608
  • 75
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Lipiec 2019, 09:51 »
Pobierz sobie osclass ja właśnie niedawno stawiałem na tym ogłoszenia, jest super!
@Stanley, a coś więcej w nawiązaniu do moich wcześniejszych pytań ?

*

Offline Stanley

• 2152
  • 81
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Sierpień 2019, 00:37 »

@Stanley, a coś więcej w nawiązaniu do moich wcześniejszych pytań ?

Jeżeli nie chodzi o wzmiankę do twojego postu, to NIEma żadnego pluginu pod smf.
Do Osclassa możesz na support prosić za $ chyba 30 $ kosztuję napisanie moda pod integrację.. Widziałem pod IPB plugin i koszt jego właśnie był 30$ więc myślę że pod smf nie będą mieli żadnego problemu.

P.S

Coś zdublowało, proszę usunąć pierwszy mój wpis ;)

Specjalista od niczego.

*

Offline pretor

• 1608
  • 75
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Sierpień 2019, 09:58 »
@Stanley, czy mógłbyś podać choć link do strony z tym zainstalowanym modem?
Bo dalej nie wiem czy będzie mi pasował i jaki jest jego koszt ?

PS. Pisałem już wiele razy, że poruszanie się po stronach angielsko-języcznych jest dla mnie mocno utrudnione! Chyba zacznę szukać pomocy gdzie indziej, bo na umierającym forum SMF, żadnej konkretnej już chyba nie uzyskam. Wszystkie informacje trzeba wyciągać na siłę :(  Gdybym to ja miał tak pomagać innym, to dawno bym już sobie odpuścił a nie robił sobie jaja w nabijaniu postów.

Serdecznie dziękuję, za tak obszernie dawkowaną pomoc.

PS. Prośba o usuniecie tego tematu.
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2019, 10:04 wysłana przez pretor »

*

Offline Stanley

• 2152
  • 81
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Sierpień 2019, 14:27 »
Taki plugin widziałem już sporo czasu i nie jestem wstanie ci podać konkretnie link.
Ale wystarczy poszukać ...

Mostek łączący smf z osclass:

https://forums.osclass.org/plugins/(new-plugin)-smf-bridge-add-a-forum-to-osclass/
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2019, 14:30 wysłana przez Stanley »

Specjalista od niczego.