FORUM.FAN-STREFA.PL

Zaczęty przez Channah, 22 Lipiec 2017, 10:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Channah

Witam, chciałabym wszystkich zaprosić na forum poświęconego grafice komputerowej na strony oraz kodowaniu stron pod HTMLa, ponadto na forum znajdziecie tutoriale, skrypty, ponadto jest dział zajmujący się promocją stron i wiele więcej. Warto zajrzeć na forum i przekonać się jak tam jest. Na pewno znajdziecie dużo rzeczy pomocnych dla siebie.

Zapraszam serdecznie na forum:
http://forum.fan-strefa.pl/

Nolt

Czysto i przejrzyście, powodzenia!
www.wizzi.pl
Moje style dla SMF 2

SMF.PL FAQ
nie odpowiadam na żadne PW, więc ich nie wysyłajcie chyba że zostaniecie o to poproszeni

Rudi29

Przyjemne forum, na pewno znajdzie swoich miłośników.

babciakasia

Cytat: Rudi29 w 21 Sierpień 2017, 14:28
Przyjemne forum, na pewno znajdzie swoich miłośników.

52540 wiadomości w 2588 wątkach, wysłana przez 914 użytkowników

to chyba raczej znajdzie co?  ;D

Wracajac do tematu=

Nie moje kolory,ale podoba mi sie estetyka i brak wodotrysków ,oby plagiatu nie bylo :)

Pozdrawiam :)

luk19952

Tak jak powiedzieli przedmówcy fajnie, że jest przejrzyściej ale logo moim zdaniem jest za proste... 
Powodzenia.