Hosting SSD

• 5 Odpowiedzi
  • 2400 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline pretor

• 1625
  • 75
  • Wersja SMF: 2.0.15
Hosting SSD
« dnia: 19 Styczeń 2016, 09:46 »
Witam.
Hosting Linuxcom.pl dodał do swojej oferty: hosting SSD
Cytat: linuxpl.com
Poszerzyliśmy naszą ofertę o nowy typ konta – hosting SSD.
Na serwerze dyski talerzowe zostały zastąpione dyskami SSD o zerowym czasie dostępu.
Super szybkie dyski w połączeniu z komercyjnymi rozwiązaniami software’owymi oraz podniesionymi parametrami pamięciowymi dają produkt bardzo konkurencyjny pod względem wydajności.
Zauważalny będzie wzrost prędkości ładowania stron statycznych, popularnych cmsów jak joomla, wordpress itp. jak i sklepów internetowych.
Nie jest to hosting typu storage jak np. konto WPRO a hosting o ograniczonej, szybkiej powierzchni dyskowej z podniesionymi parametrami.
Konto SSD: https://linuxpl.com/Konto-SSD_f_2_pakiet_124#end

Czy znawcy tematu mogą sie wypowiedzieć o tej konkretnej ofercie  ;)

*

Offline Jerzy Lwie Serce

• 98
  • 7
    • Republika Bialeńska
  • Domyślny styl: Blu
  • Wersja SMF: 2.0.11
Odp: Hosting SSD
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Styczeń 2016, 18:21 »
Chwyt marketingowy. Już w wielu firmach hostingowych dyski SSD nie są czymś nadzwyczajnym.
A co do oferty Linuxcom.pl, moim zdaniem holendarnie drogo tam. To już o wiele lepiej przedstawia się oferta zenbox.pl

*

Offline Adrian

• 5532
  • 723
  • Smile, tomorrow will be worse...
    • Adrek.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Styczeń 2016, 18:33 »
Według mnie mając zwykłą małą, a nawet średnią stonę to nie będzie miało znaczenia czy masz na serwerze SSD czy tradycyjny talerzowy dysk.

*

Offline pretor

• 1625
  • 75
  • Wersja SMF: 2.0.15
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Styczeń 2016, 18:58 »
Jestem ciekaw jak chodzi forum, mniej więcej takiej wielkości jak moje na takim SSD ?
Przez 3 lata zapełniłem 2 forami 3/4 przestrzeni dyskowej z dostępnych 2 GB i patrząc na to, to 5 GB starczyło by mi na następne 3 lata.
Przez ten czas pewnie powiększą pojemność dysków SSD i cena usługi spadnie.

A co do oferty Linuxcom.pl, moim zdaniem holendarnie drogo tam. To już o wiele lepiej przedstawia się oferta zenbox.pl

Jestem tak zadowolony z prawie darmowej oferty Linuxpl.com, że jak słyszę takie opinie to tylko się uśmiecham się cieplutko sam do siebie :D

Wcześniej miałem konto na hekko.pl i tego hostingu raczej nikomu nie polecę. Ty kolego wygłaszasz opinie na podstawie ceny, wież mi to nie zawsze się liczy najbardziej, szczególnie jak masz poważny i dalekosiężny projekt swojej strony.
Ja traktuję całkiem poważnie niezawodność i pomoc w razie awarii i cena jest jak dla mnie wyjątkowo niska za jakość i niezawodność jakiej doświadczam na Linuxpl.com. 

*

Offline Adrian

• 5532
  • 723
  • Smile, tomorrow will be worse...
    • Adrek.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Styczeń 2016, 20:25 »
W ciągu ostatnich paru lat linuxpl bardzo się poprawił, jakoś nie zdarza się już nic nadzwyczajnego. Jednak forum mające dziennie około 20000 wyświetleń (700-800 UU) spokojnie wystarcza Konto W2GB. W sumie nie przychodzi mi do głowy co można by postawić na hoście SSD.

Sam jednak korzystam z zenbox ::)

*

Offline xfm

• *
  • 6
  • 0
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Listopad 2016, 15:18 »
Moim zdaniem cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości usługi. Cieszy mnie też fakt, że nie jest niska, dzięki czemu dzieci za kieszonkowe od rodziców nie pchają się tam i nie stawiają dziwnych stron obciążających serwery.