Hosting SSD

Zaczęty przez pretor, 19 Styczeń 2016, 09:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pretor

Witam.
Hosting Linuxcom.pl dodał do swojej oferty: hosting SSD
Cytat: linuxpl.comPoszerzyliśmy naszą ofertę o nowy typ konta – hosting SSD.
Na serwerze dyski talerzowe zostały zastąpione dyskami SSD o zerowym czasie dostępu.
Super szybkie dyski w połączeniu z komercyjnymi rozwiązaniami software'owymi oraz podniesionymi parametrami pamięciowymi dają produkt bardzo konkurencyjny pod względem wydajności.
Zauważalny będzie wzrost prędkości ładowania stron statycznych, popularnych cmsów jak joomla, wordpress itp. jak i sklepów internetowych.
Nie jest to hosting typu storage jak np. konto WPRO a hosting o ograniczonej, szybkiej powierzchni dyskowej z podniesionymi parametrami.
Konto SSD: https://linuxpl.com/Konto-SSD_f_2_pakiet_124#end

Czy znawcy tematu mogą sie wypowiedzieć o tej konkretnej ofercie  ;)
Pomoc jest efektywniejsza, jeśli dajemy komuś wędkę a nie od razu rybę...

Jerzy Lwie Serce

Chwyt marketingowy. Już w wielu firmach hostingowych dyski SSD nie są czymś nadzwyczajnym.
A co do oferty Linuxcom.pl, moim zdaniem holendarnie drogo tam. To już o wiele lepiej przedstawia się oferta zenbox.pl

Adrian

Według mnie mając zwykłą małą, a nawet średnią stonę to nie będzie miało znaczenia czy masz na serwerze SSD czy tradycyjny talerzowy dysk.
the simplest solution is most likely the right one

pretor

Jestem ciekaw jak chodzi forum, mniej więcej takiej wielkości jak moje na takim SSD ?
Przez 3 lata zapełniłem 2 forami 3/4 przestrzeni dyskowej z dostępnych 2 GB i patrząc na to, to 5 GB starczyło by mi na następne 3 lata.
Przez ten czas pewnie powiększą pojemność dysków SSD i cena usługi spadnie.

Cytat: Jerzy Lwie Serce w 19 Styczeń 2016, 18:21
A co do oferty Linuxcom.pl, moim zdaniem holendarnie drogo tam. To już o wiele lepiej przedstawia się oferta zenbox.pl

Jestem tak zadowolony z prawie darmowej oferty Linuxpl.com, że jak słyszę takie opinie to tylko się uśmiecham się cieplutko sam do siebie :D

Wcześniej miałem konto na hekko.pl i tego hostingu raczej nikomu nie polecę. Ty kolego wygłaszasz opinie na podstawie ceny, wież mi to nie zawsze się liczy najbardziej, szczególnie jak masz poważny i dalekosiężny projekt swojej strony.
Ja traktuję całkiem poważnie niezawodność i pomoc w razie awarii i cena jest jak dla mnie wyjątkowo niska za jakość i niezawodność jakiej doświadczam na Linuxpl.com. 
Pomoc jest efektywniejsza, jeśli dajemy komuś wędkę a nie od razu rybę...

Adrian

W ciągu ostatnich paru lat linuxpl bardzo się poprawił, jakoś nie zdarza się już nic nadzwyczajnego. Jednak forum mające dziennie około 20000 wyświetleń (700-800 UU) spokojnie wystarcza Konto W2GB. W sumie nie przychodzi mi do głowy co można by postawić na hoście SSD.

Sam jednak korzystam z zenbox ::)
the simplest solution is most likely the right one

xfm

Moim zdaniem cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości usługi. Cieszy mnie też fakt, że nie jest niska, dzięki czemu dzieci za kieszonkowe od rodziców nie pchają się tam i nie stawiają dziwnych stron obciążających serwery.