Wygląd podddziału

Zaczęty przez alabama, 12 Czerwiec 2015, 20:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alabama

Witam, jak zapisany jest w kodzie stylu poddział? Potrzebuje dopisać do niego obramowanie bo nas stronie głównej forum pod poddziałem i jego jednym bokiem mam biała przerwę.