Aktualizacje SMF 2.0.9 oraz 1.1.20 zostały wydane

• 19 Odpowiedzi
  • 35473 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Aktualizacje SMF 2.0.9 oraz 1.1.20 zostały wydane
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Październik 2014, 00:31 »
Chciałbym tylko zauważyć, że paczka instalacyjna nie zmienia numeru wersji dla pliku Subs-Post.php z 2.0.8 na 2.0.9

*

Offline KSD

• 59
  • 1
  • Domyślny styl: Inferno
  • Wersja SMF: 2.0.12
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Październik 2014, 22:32 »
Chciałbym tylko zauważyć, że paczka instalacyjna nie zmienia numeru wersji dla pliku Subs-Post.php z 2.0.8 na 2.0.9

No właśnie. Po zainstalowaniu łatki, plik Subs-Post.php nadal podświetla się na czerwono w wersji 2.0.8
Ma to jakieś znaczenie, czy tak jest OK?

*

Offline Nolt

• 3289
  • 249
    • Wizzi
  • Wersja SMF: 2.0.15
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Październik 2014, 23:13 »
Po prostu w tym pliku nie wprowadzono żadnych zmian, nie ma się czym martwić.
www.wizzi.pl
Moje style dla SMF 2

SMF.PL FAQ
nie odpowiadam na żadne PW, więc ich nie wysyłajcie chyba że zostaniecie o to poproszeni

« Odpowiedź #18 dnia: 27 Październik 2014, 08:09 »
Z tego co zzuważyłem to właśnie wprowadzono zmiany:

./Sources/Subs-Post.php Operation #1 Find: $htmlfunc = create_function('$m', 'return \'[html]\' . strtr(un_htmlspecialchars("$m[1]"), array("\n" => \'\', \' \' => \'  \', \'[\' => \'[\', \']\' => \']\')) . \'[/html]\';');

Replace With: $htmlfunc = create_function('$m', 'return \'[html]\' . strtr(un_htmlspecialchars("$m[1]"), array("\n" => \'\', \'  \' => \'  \', \'[\' => \'[\', \']\' => \']\')) . \'[/html]\';');

This operation isn't vital to the installation of this mod.

Operation #2 Find: $message = trim(un_htmlspecialchars(strip_tags(strtr(parse_bbc(htmlspecialchars($message), false), array('<br />' => "\n", '</div>' => "\n", '</li>' => "\n", '[' => '[', ']' => ']')))));

Replace With: $message = trim(un_htmlspecialchars(strip_tags(strtr(parse_bbc($smcFunc['htmlspecialchars']($message), false), array('<br />' => "\n", '</div>' => "\n", '</li>' => "\n", '[' => '[', ']' => ']')))));

*

Offline Nolt

• 3289
  • 249
    • Wizzi
  • Wersja SMF: 2.0.15
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Październik 2014, 21:04 »
Nie wiem w takim razie, dlaczego nie zmieniono wersji pliku skoro plik wprowadza nowe zmiany. Możesz zgłosić błąd na oficjalnej stronie http://www.simplemachines.org/
www.wizzi.pl
Moje style dla SMF 2

SMF.PL FAQ
nie odpowiadam na żadne PW, więc ich nie wysyłajcie chyba że zostaniecie o to poproszeni