Jak usunąć tekstową rangę z widoku wiadomości?

Zaczęty przez Tpk-Games, 19 Kwiecień 2014, 17:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tpk-Games

Siemka.
Pomijając wstęp, chce usunąć małe napisy nad rangami w moim stylu (inferno)


Dokładnie chodzi mi o :





Nie jest mi to do szczęści potrzebne bo skoro mam rangi to tylko przeszkadza.
Uwaga, nie chce usuwać klasy tylko linijkę dodającą to cuś w tym miejscu.
Przeszukałem już całą stronę kodu i nie znalazłem.
Proszę o szybką odp.

kamili34

Jak chcesz usunąć napis newbie to w opcjach stylu odznacz

CytatUkryj nazwy grup opartych na liczbie wiadomości dla użytkowników w zwykłych grupach:
Po włączenie tej opcji nie będzie wyświetlana w widoku wiadomości grupa zależna od ilości wysłanych wiadomości, jeśli użytkownik jest członkiem grupy nie opartej na ilości wysłanych wiadomości.

Tpk-Games

Nie newbie tylko Administrator.
Aby został obrazek z rangą i newbie a usunąć "Administrator" - masz na screen'ie.

CrimeS

Display.template.php

// Show the member's primary group (like 'Administrator') if they have one.

Jeżeli nie masz takiego pliku w katalogu swojego stylu to skopiuj go z default.

Tpk-Games

Skopiowałem ten display do katalogu z inferno i nic.

CrimeS


pretor

Cytat: Tpk-Games w 20 Kwiecień 2014, 17:17
Skopiowałem ten display do katalogu z inferno i nic.

W display.template.php

Znajdź i usuń:
// Show the member's primary group (like 'Administrator') if they have one.
      if (!empty($message['member']['group']))
         echo '
                        <li class="membergroup">', $message['member']['group'], '</li>';


Sprawdziłem: działa  ;)

Tpk-Games


jacek6663

Panowie zrobiłem tak jak pretor napisał z katalogu default bo w katalogu z motywem nie mam tego pliku i nie działa mi to motyw mam DarkBreak i SMF 2.0.11 a tu forum co zrobić
Cytat: pretor w 20 Kwiecień 2014, 17:30
Cytat: Tpk-Games w 20 Kwiecień 2014, 17:17
Skopiowałem ten display do katalogu z inferno i nic.

W display.template.php

Znajdź i usuń:
// Show the member's primary group (like 'Administrator') if they have one.
      if (!empty($message['member']['group']))
         echo '
                        <li class="membergroup">', $message['member']['group'], '</li>';


Sprawdziłem: działa  ;)

pretor

Nie bardzo rozumiem, przecież nie wyświetla ci nazwy grupy tylko obrazek  ::)
Kontynuacja tematu o usunięciu napisu nazwy grup: http://www.smf.pl/index.php/topic,12340.0.html

jacek6663

tak sorki juz to zrobiłem i prosiłem o usuniecie posta ale jak widać nie istotne
teraz mam pytanie jak ustawić żeby użytkownik co sie zarejestrował automatycznie przypisywało mu range user a nie Grupy oparte na ilości wiadomości

js

A żeby usunąć tekstową główną rangę taką jak Administrator, Moderator Globalny w profilu użytkownika w prywatnej wiadomości należy otworzyć plik PersonalMessage.template.php i znaleźć ten sam fragment kodu i go usunąć.

// Show the member's primary group (like 'Administrator') if they have one.
if (isset($message['member']['group']) && $message['member']['group'] != '')
echo '
<li class="membergroup">', $message['member']['group'], '</li>';