Problem-IPB3>>.SMF

• 9 Odpowiedzi
  • 3331 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kuba12

• *
  • 7
  • 0
Problem-IPB3>>.SMF
« dnia: 6 Wrzesień 2013, 20:51 »
Witam, pisze ponieważ mam problem z konwersją bazy  danych IPB 3 do SMF 2.0 za pomocą tutejszego konwertera, wszystko OK po za jednym problemem, mianowicie wyświetlila się ta informacja
Sorry, the database connection information used in the specified installation of SMF cannot access the installation of Invision Power Board. This may either mean that the installation doesn't exist, or that the Database account used does not have permissions to access it.[/size]The error that was received from the Database was: SELECT command denied to user 'mojabaza_smf2'@'localhost' for table 'ipb_members'

Wiem że chodzi o połączenie, aczkolwiek nie mogę dojść tak naprawdę o co w tym chodzi, gubie się i moje kombinacje nie dają pozytywnych efektów, nie jestem ekspertem SMF stąd mój problem może wydać się ciężki jak dla mnie.

Dziękuję osobom które mi pomogą i rozumieją sens oczywiście  owego problemu ;)

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 6 Wrzesień 2013, 20:55 wysłana przez kuba12 »

*

Offline CrimeS

• 1994
  • 273
    • jellyio.com
Odp: Problem-IPB3>>.SMF
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Wrzesień 2013, 23:44 »
Z komunikatu wynika, że konwerter SMF nie może się połączyć z IPB. Musisz sprawdzić czy wszystkie ścieżki do niego są poprawne i czy SMF jak i IPB są w tej samej bazie MySQL.

*

Offline kuba12

• *
  • 7
  • 0
« Odpowiedź #2 dnia: 7 Wrzesień 2013, 10:17 »
Oznacza to, że tabele SMF muszą być w tej samej bazie co IPB? hmm wnioskowałem również, iż może też tak się własnie zdarzyć, cóż,  wykonam jeszcze raz instalacje.

Dziękuję ;)

*

Offline kuba12

• *
  • 7
  • 0
Problem-Konwertowanie IPB3> SMF
« Odpowiedź #3 dnia: 7 Wrzesień 2013, 19:59 »
Witam po raz kolejny, mianowicie przychodze z problemem  samego sedna konwertowania, wyświetla mi się  taki  komunikat

Wszystko inne zobaczyć można na poniższym screenie [size=78%]http://imageshack.us/a/img835/5497/q6np.jpg[/size]

Porosił bym o  przesłanie linka do konwereta  SMF pod wersje IPB 3 z uwagi na to, iż wywnioskowałem po innych tematach że jest nieprawidłowa wersja konwertera pomimo wszystkiego sprawdzalem pozostałe inne paczki  a komunikat się nie zmienia.

SMF jaki używam  to 2.0 dokładnie 2.0.5

P.S Prosil bym o przesłanie linka do downloadu starszych wersji SMF niż SMF  2.0.5, możliwe że w starszej wersji  konwersja przejdzie bezproblemowo a ja nie moge owych znaleść, tylko najnowsza która mnie nie interesuję

Dziękuje.

Scaliłem wątki, kontynuuj ten sam temat skoro problem jest nadal związany z konwersją //CrimeS
« Ostatnia zmiana: 7 Wrzesień 2013, 21:07 wysłana przez CrimeS »

*

Offline CrimeS

• 1994
  • 273
    • jellyio.com
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Wrzesień 2013, 21:10 »

*

Offline kuba12

• *
  • 7
  • 0
« Odpowiedź #5 dnia: 7 Wrzesień 2013, 21:17 »
Tam nie ma pliku, nie ma download.

*

Offline CrimeS

• 1994
  • 273
    • jellyio.com
« Odpowiedź #6 dnia: 7 Wrzesień 2013, 21:20 »
Musisz być zalogowany, aby widzieć załączniki.

*

Offline kuba12

• *
  • 7
  • 0
« Odpowiedź #7 dnia: 7 Wrzesień 2013, 21:27 »
Niestety, problem się nie zmienil dalej to samo co widać na screenie, tabele IPB i kolumny są kompletne.

*

Offline kuba12

• *
  • 7
  • 0
« Odpowiedź #8 dnia: 8 Wrzesień 2013, 14:07 »
Temat do zamknięcia.

Dziękuję :)

*

Offline Adrian

• 5531