Stare załączniki na nowym forum.

• 0 Odpowiedzi
  • 773 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline m4rcin

• *
  • 1
  • 0
Stare załączniki na nowym forum.
« dnia: 22 Luty 2013, 20:01 »
Witam.

Jestem zmuszony odświeżyć troszkę forum. Mianowicie z powodu że wszystkie pliki .php zostały zainfekowane (sam nie wiem dlaczego) miałem ochotę zainstalować forum na nowych plikach i pod to podpiąć starą bazę danych. W sumie wszystko mi się udało zrobić forum działa ale problemem są avatary i załączniki które są w formie graficznej tj - na samym początku miałem ogólny problem z pobieraniem załączników były błędy - więc spakowałem folder attachments i avatars przez konsolę serwera i poleceniem wget ściągnąłem go i następnie rozpakowałem na nowym serwerze. Wszystkie załączniki (głównie rar) zaczęło hulać i już byłem w ogródku witałem się.... no właśnie nie wszystko bo trafiłem na temat gdzie załącznikiem było zdjęcie i ono działa na 33% ponieważ da się je ściągnąć przez kliknięcie na link ale niestety nie wyświetla się miniatura tego zdjęcia oraz jak się kliknie w miejsce gdzie powinna być miniatura pojawia się zdjęcie takie jak w załączniku.

Z przy awatarach też się wyświetla miejsce gdzie powinien on być ale niestety go nie ma.

Ścieżki dostępu wpisane dobrze zmieniane repair_settings.php a sprawdzane w Panelu Administracyjnym

Cóż to może być?

« Ostatnia zmiana: 22 Luty 2013, 21:13 wysłana przez m4rcin »