Co nowego w SMF 2.1?
http://hosting.pro-linuxpl.com/

Co nowego w SMF 2.1?

• 144 Odpowiedzi
  • 45612 Wyświetleń

*

Offline pretor

• 1469
  • 70
    • VW Club Polska
  • Wersja SMF: 2.0.15
Odp: Co nowego w SMF 2.1?
« Odpowiedź #135 dnia: 29 Kwiecień 2017, 17:39 »
Dzięki @Nolt za wyczerpującą odpowiedź, ona bardzo rozjaśniła sytuację  ;)
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień 2017, 17:50 wysłana przez pretor »
Pytania odnośnie działania SMF, zadaje się na forum w odpowiednim dla nich dziale ;)
VW Club PolskaDzień dobry K-Koźle

*

Offline js

• *
  • 322
  • 10
« Odpowiedź #136 dnia: 2 Lipiec 2017, 12:42 »

Ciągle klepią wersję 2.1 i nie widać dużego przełomu do wydania. Teraz w kamieniach milowych jest pasek do RC 1, więc ciekawe czy pracują tylko wyłącznie nad RC 1, czy czasem robią jeszcze Betę 4, bo w plikach, z przed 18 dni są zmiany w opisie "Updates version to Beta 4".

*

Offline Nolt

• 3245
  • 245
    • Wizzi
  • Domyślny styl: ID
« Odpowiedź #137 dnia: 2 Lipiec 2017, 12:58 »
Jeżeli uważasz, że nie ma przełomu to jesteś w ogromnym błędzie... "Klepać" taki projekt aby był później zdatny do użytku i bezpieczny nie jest sprawą bardzo prostą w szczególności gdy oprogramowanie jest dostępne całkowicie za darmo oraz ludzie poświęcają na to swój wolny czas. Jeżeli chodzi o wersję beta4 to nie jest w planach.
www.wizzi.pl - polskie wsparcie TinyPortal i MaNGOS
Moje style dla SMF 2

SMF.PL FAQ
nie odpowiadam na żadne PW, więc ich nie wysyłajcie chyba że zostaniecie o to poproszeni

*

Offline js

• *
  • 322
  • 10
« Odpowiedź #138 dnia: 2 Lipiec 2017, 13:04 »
Jeżeli uważasz, że nie ma przełomu to jesteś w ogromnym błędzie... "Klepać" taki projekt aby był później zdatny do użytku i bezpieczny nie jest sprawą bardzo prostą w szczególności gdy oprogramowanie jest dostępne całkowicie za darmo oraz ludzie poświęcają na to swój wolny czas. Jeżeli chodzi o wersję beta4 to nie jest w planach.

Przełom jest, ale po jakim czasie? Ile im zeszło, by wydać Betę 3? Goście np. z Elkarte czy MyBB, PhpBB robią to sprawniej i szybciej. Ja jestem fanem SMF, wyrażam tylko swoje zdanie.

*

Offline Nolt

• 3245
  • 245
    • Wizzi
« Odpowiedź #139 dnia: 2 Lipiec 2017, 13:53 »
Jeżeli porównujesz wydanie nowej wersji, która dodaje nową funkcjonalność od wydania całkowicie nowego oprogramowania bo SMF 2.1 właśnie takie jest to chyba nie wiesz o czym piszesz.
Moje style dla SMF 2

SMF.PL FAQ
nie odpowiadam na żadne PW, więc ich nie wysyłajcie chyba że zostaniecie o to poproszeni

*

Offline js

• *
  • 322
  • 10
« Odpowiedź #140 dnia: 2 Lipiec 2017, 14:23 »
Napisałem jasno o co mi chodzi, o ich wolny czas produkowania tego oprogramowania. Tyle lat od czasu wydania 2.0.x i nie potrafią tego wydać w wersji stabilnej, dlaczego co niektórzy developerzy z SMF odeszli i poszli do Elkarte? Dlatego, że nie podobała im się pewna polityka i zarządzanie tym projektem. Popatrz sobie na czas produkcji SMF 2.0 i phpBB 3.0, phpBB jest w przodzie nie tylko wyszła nowa wersja 3.1, ale jest już 3.2. A SMF? SMF 2.1 Beta 3. Podoba mi się to, że wzięli pod uwagę moją sugestię i dodali opcję dzięki której można zmienić tytuł wątku i tytuły odpowiedzi przy przenoszeniu wątku z jednego działu do drugiego. Mogliby też popracować nad domyślnym stylem, bo nie powala.
« Ostatnia zmiana: 2 Lipiec 2017, 14:45 wysłana przez js »

*

Offline Nolt

• 3245
  • 245
    • Wizzi
« Odpowiedź #141 dnia: 2 Lipiec 2017, 15:02 »
Słuchaj nie będę z Tobą polemizował na ten temat bo widać że i tak próbujesz udowodnić że masz rację. Zajrzyj na Wikipedię i zobacz w jakich odstępach czasu wydawane było phpBB...

Koniec offtopu w sprawie wydawania i tempa prac nad SMF, wątek ten nie jest tematem do takiej dyskusji.
« Ostatnia zmiana: 2 Lipiec 2017, 17:09 wysłana przez Nolt »
Moje style dla SMF 2

SMF.PL FAQ

*

Offline Longman

• **
  • 16
  • 0
  • Domyślny styl: NightBreeze
« Odpowiedź #142 dnia: 3 Sierpień 2018, 19:02 »
Czy po roku od ostatniego posta są jakieś nowe wieści?

*

Offline pretor

• 1469
  • 70
    • VW Club Polska
« Odpowiedź #143 dnia: 5 Sierpień 2018, 13:40 »
Przestałem już śledzić wątpliwe "postępy" i raczej na nic nowego już nie liczę.
Pytania odnośnie działania SMF, zadaje się na forum w odpowiednim dla nich dziale ;)
VW Club PolskaDzień dobry K-Koźle

*

Offline Longman

• **
  • 16
  • 0
  • Domyślny styl: NightBreeze
« Odpowiedź #144 dnia: 6 Sierpień 2018, 13:22 »
Chciałem nawiązać do wcześniejszych wypowiedzi. Kolejny rok mija od ostatnich wpisów i gdyby ktoś mnie zapytał to powiedziałbym, że tempo nie jest imponujące, to tylko moje zdanie. Rozumiem, że projekt jest darmowy, ale na chwilę obecną traktuję to bardziej jako ciekawostkę niż coś na co czekam.