http://hosting.pro-linuxpl.com/

SimplePortal vs. TinyPortal - która modyfikacja jest lepsza?

• 2 Odpowiedzi
  • 76 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline js

• *
  • 300
  • 10
  • Wersja SMF: 2.0.14
Witam,

Chciałbym się dowiedzieć, która modyfikacja umożliwiająca dodanie portalu do forum SMF jest lepsza, wygodniejsza, funkcjonalniejsza?

SimplePortal

TinyPortal
« Ostatnia zmiana: 1 Grudzień 2017, 17:32 wysłana przez js »

*

Offline Nolt

• 3217
  • 240
    • Wizzi
  • Domyślny styl: ID
  • Wersja SMF: 2.0.13
Odp: SimplePortal vs. TinyPortal - która modyfikacja jest lepsza?
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Grudzień 2017, 20:57 »
To kwestia preferencji, ja jestem za TinyPortal, mod obsługuje responsywność (nie wiem jak wygląda sprawa z SimplePortal w tej kwestii). Jest także bardzo mocno rozbudowany i ma ogromne możliwości konfiguracyjne. Niemniej jednak najlepiej zainstalować oba i przetestować, który będzie odpowiadał Tobie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003

www.wizzi.pl - polskie wsparcie TinyPortal i MaNGOS
Moje style dla SMF 2

SMF.PL FAQ
nie odpowiadam na żadne PW, więc ich nie wysyłajcie chyba że zostaniecie o to poproszeni

*

Offline pretor

• 1403
  • 65
    • VW Club Polska
  • Wersja SMF: 2.0.14
Odp: SimplePortal vs. TinyPortal - która modyfikacja jest lepsza?
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Grudzień 2017, 09:53 »
Na początku administracyjnej "kariery" używałem Tiny Portal i bylem z niego średnio zadowolony.
O ile dobrze pamiętam to ustawienia i obsługa portalu były wtedy dla mnie czarna magią. Z tego też powodu zainstalowałem na próbę Simple Portal i tak mi się spodobał, że na tą chwilę mam do niego tylko jedną poważną uwagę - jeszcze nie jest responsywny. Nie jest to dla mnie wielką i dyskwalifikująca wadą ale jednak dla innych może być wadą dość poważną.
Mam na forum masę dodatkowych stron realizowanych za pomocą portalu i zmiana na inny nie wchodzi u mnie w rachubę.

najlepiej zainstalować oba i przetestować, który będzie odpowiadał Tobie.
Tak jak napisał @Nolt, zainstaluj po kolei obydwa i sam zdecyduj co bardziej Ci leży.
Pytania odnośnie działania SMF, zadaje się na forum w odpowiednim dla nich dziale ;)
VW Club PolskaDzień dobry K-Koźle