http://hosting.pro-linuxpl.com/

Reseller | Sposób wyświetlania działów podrzędnych.

• 10 Odpowiedzi
  • 2566 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline aka_z

• *
  • 7
  • 0
    • Overn.pl
  • Wersja SMF: 2.0.11
Cześć zainstalowałem styl Reseller, chciałem zmienić sposób wyświetlania działów podrzędnych ze standardowego w jednej linii (z przecinkami) na block lub 2 blocki obok siebie.
Np Coś takiego( lub podobnego) jak w załączniku.

I chciałem usunąć informację "Działy podrzędne:" ale nie mogę znaleźć tego w kodzie.

Forum: http://overn.pl/forum/index.php?action=forum

*

Offline pretor

• 1502
  • 72
    • VW Club Polska
  • Wersja SMF: 2.0.15
[MOD] Tidy Child Boards - ustawia działy podrzędne w kolumnach
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Marzec 2016, 13:58 »
Do ustawienia działów podrzędnych w kolumnach  służy modyfikacja: Tidy Child Boards kompatybilna z wersją forum 2.0.4
W PA znajdziesz ustawienia w: Konfiguracja / Właściwości i Opcje / Układ
Jak ustawisz działy podrzędne w kolumny, to napis: "Działy podrzędne" sam zniknie.
Na załączonym screenie, ustawienia z mojego forum.
Powodzenia ;)

« Ostatnia zmiana: 8 Marzec 2016, 14:22 wysłana przez pretor »
Pytania odnośnie działania SMF, zadaje się na forum w odpowiednim dla nich dziale ;)
VW Club PolskaDzień dobry K-Koźle

*

Offline aka_z

• *
  • 7
  • 0
    • Overn.pl
Odp: Reseller | Sposób wyświetlania działów podrzędnych.
« Odpowiedź #2 dnia: 8 Marzec 2016, 15:56 »
Niestety nie działa na mojej wersji, ponaglam pytanie jak to zrobić w kodzie stylu >?<

*

Offline pretor

• 1502
  • 72
    • VW Club Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 8 Marzec 2016, 15:57 »
Możesz sprecyzować co nie działa ?
Pytania odnośnie działania SMF, zadaje się na forum w odpowiednim dla nich dziale ;)

*

Offline CrimeS

• 1973
  • 268
    • jellyio.com
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Marzec 2016, 17:14 »
Z boardindex.template.php usuń:
<strong>', $txt['parent_boards'], '</strong>:

*

Offline pretor

• 1502
  • 72
    • VW Club Polska
« Odpowiedź #5 dnia: 9 Marzec 2016, 16:00 »
Chyba zrezygnował z SMF, zerknij co jest teraz pod linkiem zamiast wczorajszego erroru

*

Offline aka_z

• *
  • 7
  • 0
    • Overn.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 9 Marzec 2016, 19:55 »
Zrezygnowałem :P. Wróciłem na stare dobre mybb :). Jakoś ciężko mi się odnleźć w szablonach stylu itp. A w mybb mi jest łatwiej.
PS: nie mogłem zaintalować tej modyfikacji na wersje 2.0.11, niby dużo dodatków do smf ale mało kompatybilne są... i nie ma też ciekawych styli. I wolę znów wybrać mybb.

*

Offline pretor

• 1502
  • 72
    • VW Club Polska
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Marzec 2016, 15:38 »
Wróciłem na stare dobre mybb :). Jakoś ciężko mi się odnleźć w szablonach stylu itp. A w mybb mi jest łatwiej.

Na to że stare to się zgodzę, ale czy dobre i lepsze od SMF to już na pewno sprawa mocno dyskusyjna ::)
Każde urządzenie, skrypt czy oprogramowanie jest zawsze tak dobre, jak umiejętność jego obsługi. Ty nie potrafisz odnaleźć się w SMF a ja pewnie nie wiedziałbym co i jak w mybb. Dla mnie SMF jest najlepszym skryptem jaki znam (nie znam dobrze innych) a dla ciebie jest nim mybb.
Mamy całe szczęście demokrację (jeszcze) i dla tego jest stabilna równowaga. Jeden woli blondynki a ktoś inny szatynki ;)

Ale żeby nie było: na tym forum wolimy SMF  8)

*

Offline aka_z

• *
  • 7
  • 0
    • Overn.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Marzec 2016, 16:31 »
Masz rację :) ale powiem ci szczerze że ja siedziałem tylko na ipb. a mybb kiedyś w wersji 1.6 a teraz jest 1.8. Nie zgodzę się na tą dygresję że stare :).
Choć łatwiej tworzyć bloki w panelu bocznym w smf to trudniej edytować i zbudować nowy styl. W mybb szablony są w łatwiejszy sposób ułożone. Choć w smf jest lepszy edytor :).

Co do nowoczesności to mybb w wersji 2.0 być może wyjdzie już pod koniec roku.  A smf też się szykuje tylko nie wiadomo czy bedzie jeszcze beta czy rc. A z tego co już wiem. To mybb zostawi w tyle phpbb, a na pewno będzie łatwiej tworzyć forum jak w ipb.

Już sprawdzałem demo tak więc mogę z ręku na sercu przyznać.
Co prawda jest więcej polskich for (supportu) mybb niż smf. Ale no cóż każdy lubi coś innego.

SMF jest szybsze i przyjazny panel łatwo połączyć go z innym cms, ale na Mybb jest więcej styli (naprawdę nowoczesnych)dobrze rozbudowany polski support (wiele for).

No cóż wyszło jak wszysło :P> Może kiedyś jeszcze nawiąże jakiś mały romans z smf ale dopiero chyba jak wyjdzie 2.1

*

Offline Jerzy Lwie Serce

• 98
  • 7
    • Republika Bialeńska
  • Domyślny styl: Blu
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Marzec 2016, 23:17 »
Ja osobiście mam doświadczenie z MyBB, PhpBB3, jak i z SMF.
I mogę powiedzieć, że w moim odczuciu SMF najlepiej się sprawuje. Nie zamierzam wracać na żaden MyBB, ani PhpBB3.

*

Offline CrimeS

• 1973
  • 268
    • jellyio.com
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Marzec 2016, 00:41 »
Temat uważam za wyczerpany, jeżeli chcecie porównywać silniki forum to zapraszam do innego działu :) Zamykam.